Czarne chmury…

Heeeejo!!!
Niestety, ale nastały u nas ciężkie czasy. Z wielkim smutkiem żegnamy się z Raissą, która była wielką pomocą dla nas i sporo rozdziałów ostatnimi czasy wychodziło właśnie z jej ręki. Życzymy powodzenia w życiu i mamy nadzieję, że jak sobie je już ułożysz, to wrócisz do nas 🙂 Pamiętaj, że dla ciebie drzwi są zawsze otwarte 🙂
W grupie naprawdę nie ma kto pracować, na obecną chwilę sprawnie pracują 3 osoby – ja, Ryska i Sherbe, która się wzięła i pomaga Rysce wykańczać BP (może wreszcie to domkniemy, już został tylko jeden tom :)!). Ale, niestety, niedługo nawet nie będziemy miały, co wklejać. Także spieszcie się i dołączajcie. Przypominam, że potrzebujemy pilnie tłumaczy z rosyjskiego!!!
Gdyby ktoś się zgłosił, już byśmy prawie przymknęli Kimi, gdyż Rosjanie tłumaczą już 30 tom, a ja już zdobyłam do niego rawy.
Rozdziału Ballrooma znowu w tym miesiącu nie zobaczyliśmy, autorka choruje, magazyn wydał oświadczenie o przedłużeniu hiatusa, także jeśli tomik pojawi się pod koniec wakacji będzie dobrze xd

Z dniem dzisiejszym Sugars wchodzi w stan zawieszenia, gdyż Raissa odchodząc dogoniła nam projekt do Anglików, którzy już tego nie tłumaczą od ponad roku 😦 Są jeszcze dwa dodatki z tomu 4 po rosyjsku (ale tam też już ponad rok nie tłumaczą), jednak nie mamy tłumacza.  Chyba, że ktoś się pokusi z japońskiego 🙂 (szuka wszędzie robotników w polu:P ) A i ciągle szukamy 2 rozdziału Sugars. Z tego całego zamieszania posprawdzałam już wszystkie rozdziały i tylko to nam jeszcze nie działa. Posiada ktoś?

A mamy dla was dzisiaj:
Beauty Pop 45
Beauty Pop 46
Beauty Pop 47

Chihayafuru 4 joint z Futago Shimai
Chihayafuru 5
Chihayafuru 6
Chihayafuru 7

Hibi Chouchou 74
Fruits Basket 84
Sugars 20 przechodzi do projektów zawieszonych

Czekamy na komentarze, zarówno na te pod notką, jak i projektami!

Pozdrawiam,
Namida

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Czarne chmury…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s