Wakacyjne urlopy, pożegnania i powitania.

W maju było jak w raju, a pierwszy dzień lata już tuż tuż. Pogoda w tym roku rozpieszcza nie tylko w Polsce. Dacie wiarę, ile ludzi odwołało swoje zagraniczne wyjazdy, byle tylko nacieszyć się pogodą na miejscu? Niesamowite…
Tylko susza w Norwegii i najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Człowiek nie może pogrillować ani popodlewać pół dnia ogrodu. Są wyznaczone specjalne godziny i kary dla tych przekraczających normy. Co to się dzieje?! Chociaż po dwóch tygodniach już się uspokoiło, nadchodzą zmiany, a w tym deszcze.
A co do zmian właśnie… Zgłosiłam się do napisania tej aktualki, bo mam w tym swój cel, który dotyczy Himawari i moich tłumaczeń.
Chodzi o to, że z przykrością muszę was zawiadomić, że opuszczam grono fantastycznych słoneczników. Ten rok z hakiem spędziłam poznając niesamowite osoby, ucząc sie nowych rzeczy i szlifując swój angielski, który po wyjeździe z domu zaczął kuleć wyparty przez norweski. Dobrze się bawiłam przy tłumaczeniu Honeya i resztek Hibi. Doczekałam końca tylko tego drugiego, dwa dodatki też są ode mnie. Reszty nie dam rady kochani, ale wierzę, że docenicie starania dziewczyn i chłopaków. (Ups?) Tę nowinę zostawiam dla Ryski lub Namidy.
W każdym razie zostawię resztę znaków dla dziewczyn. Dziękuje za cierpliwość i wsparcie moim słonecznikom, Namidzie za to, że jest motorkiem tej grupy i Rysce za dobre słowa. Reszcie gratuluję takiej systematyczności i równego samozaparcia. Życzę wam sukcesów w tym co robicie, będę czytać swoje pozycje (Honeya, Chihaye) i często tu zaglądać z dopingiem! 😉
A sobie na koniec szybkiego rozpakowania… Udanych wakacji! ❤

Wasza Mii

Ps. Do zobaczenia w komentarzach! ^^

Nami tym razem swoich trzech groszy nie dorzuci, przebywa na jak najbardziej zasłużonym urlopie od prac grupowych. Jak to się nazywa, poświęca się wyższemu dobru, szlifując swoje umiejętności zawodowe, w przepięknym otoczeniu przyrody 😀 W związku z jej nieobecnością, spodziewać się możecie ponadprzeciętnej liczby błędów interpunkcyjnych.

Mii, nawet nie wiesz, jak nam wszystkim ciężko żegnać się z którymkolwiek ze Słoneczników. Cieszę się, że będziesz gdzieś w eterze nam towarzyszyć. I proszę pamiętaj, że zawsze znajdzie się jakiś mały wakat do pracy, więc jeśli znudzi ci się życie bez tłumaczeń, pisz do nas śmiało.

I nie musisz „Upsać” pisząc o chłopakach, bo taaak, naprawdę mamy drugiego mężczyznę w grupie! Esdreel, witamy Cię serdecznie, obyś rozkwitał w doborowym towarzystwie. Esdreel, będzie się zajmował tłumaczeniem szczególnie Kimi ni Todoke, dzięki niemu będziemy ciągnąć ten projekt niezależnie od grupy angielskiej 🙂 Czasowo, podczas nieobecności Nami, ja się będę zajmowała wklejaniem tego projektu, liczę i mocno się dopinguję, by sprostać oczekiwaniom.

Tak, więc drodzy czytelnicy, ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, tworzy to niepowtarzalną okazję do poznawania się. Zachęcamy zatem wszystkich chętnych do osiągnięcia nowego levelu, może tłumacza, może typesettera, edytora czy korektora. W skrócie: REKRUTACJA TRWA. Zachęcamy do zgłaszania się, pouczymy, podszkolimy. Ważne jest to, że powoli wykańczamy nasze projekty (Jeeej!), więc będziemy zaczynać nowe 🙂 Macie jakieś swoje propozycje? Pamiętajcie, takie, które nie zostały jeszcze zarezerwowane przez inną grupę ani wydane w Polsce.

A tymczasem zapraszam na rozdziały:
Fruits Basket 85
Fruits Basket 86
Honey Sweet Kitchen 17
Honey Sweet Kitchen 18
Koroshiya Ichi 4

Reklamy

11 uwag do wpisu “Wakacyjne urlopy, pożegnania i powitania.

   1. Anonim

    To ja chciałbym zaproponować 2 tytuły do wyboru: Tensei Ouji wa Dareketai lub/alboTensei Shitara Dragon no Tamago Datta.

    Nie powinno być zajęte (w tym miesiącu sprawdzaliśmy) bo nie dawno zaczęto wydawać w wersji eng.

    Polubienie

   2. Pesip

    Dziwne, że jako anonim wysłało propozycje xD Manga Tensei Ouji wa Dareketai w skrócie mówi o gościu co się odrodził w innym świecie, przypomina se przeszłość z poprzedniego świata i z ta wiedza żyje w tym nowym i ma przygody. Natomiast manga Tensei Shitara Dragon no Tamago Datta. w skrócie mówi też o odrodzeniu się w innym świecie tylko, że postać jest smokiem, no i zaczyna mieć przygody i stara się przeżyć. Mogę linki podać do wersji eng jak trzeba

    Polubienie

   3. Ryska

    Wersje znajdziemy, będziemy też poszukiwać rawów, bo jeśli to tylko możliwe staramy się tak pracować. Pomysł brzmi ciekawie, obgadamy w grupie potencjalne zainteresowanie i skład ekipy 🙂

    Polubienie

   4. Pesip

    Będzie super jak rawy się znajdą, chyba to nawet taka odmiana by była co do tytułów które głównie tutaj są

    Polubienie

 1. Dziękuję za nowe rozdziały. Smutno żegnam Mii. Witam nowego członka grupy.
  A co do pogody to ja w Niemczech siedzę i ostatnio mam problem z ubieraniem się, bo niby straszy deszczem, ale jednak słonko wychodzi, a po jakimś czasie słonko się chowa i deszcz przychodzi. Ale ostatnio padało, ja na spacer z psem się ubrałam, a podczas spaceru się rozbierałam, bo mi było gorąco.
  Jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuję za nowe rozdziały. A i zapomniałam udanych urlopów. 🙂

  Polubienie

  1. Ryska

   Masz rację nietypowa sprawa :p Niestety jedynym łącznikiem z tą grupą jest Namida, na urlopie do września. Będziesz musiał zaczekać na jej powrót.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s